ballet music painting

AKTUÁLNĚ ZE SOUTĚŽÍ

Naše škola získala v okresních, krajských a celostátních kolech soutěží žáků základních uměleckých škol České republiky vyhlášené MŠMT pro školní rok 2017/2018 v hudebním oboru několik ocenění. Soutěžili žáci dechového, pěveckého a bicího oddělení.

Rovněž se konala soutěžní přehlídka tanečního oboru. Zde jsou jejich úspěchy:

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve zpěvu

ZUŠ Napajedla, 15. – 16. 2. 2018

Chytilová Sára

0. kategorie

2. místo

Jordánová Sára

I. kategorie

2. místo

Kratina Julie

I. kategorie

2. místo

Tomášková Gabriela

I. kategorie

2. místo

Vaňová Aneta

III. kategorie

2. místo

Kuželová Adriana

III. kategorie

2. místo

Kozubíková Monika

IV. kategorie

2. místo

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje – zobcové flétny

ZUŠ Harmonie Zlín, 6. 3. 2018

Podloucká Emma

I. kategorie

1. místo

Podloucký Filip

IV. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Procházková Alžběta

VI. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Končáková Eliška

VI. kategorie

3. místo

Pavlacká Magdalena

VII. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Londinová Elena

VII. kategorie

2. místo

Humpolová Alice

IX. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje – žestě

ZUŠ Valašské Klobouky, 8. 3. 2018

Hra na trubku

Mituník Václav

V. kategorie

2. místo

Prouza Petr Kryštof

V. kategorie

3. místo

Bětík Aleš

IX. kategorie

2. místo

Hra na trombon

Rýpar Šimon

IX. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje

ZUŠ Malenovice, 14. 3. 2018

Gavenda Viktor

I. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Talaš Kryštof

I. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Žáček Ondřej

I. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Slovák Jakub

IV. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Šišlák Michal

V. kategorie

1. místo s postupem do krajského kola

Taneční obor – Soutěžní přehlídka tanečního oboru

ZUŠ Jižní Svahy Zlín, 16. 3. 2018

III. kategorie – Bosé nohy v trávě – 3., 4. ročník
(Filipčíková, Hajdová, Janková, Jonáš, Kovaříková, Kozubíková, Krajčová, Macečková, Šumšalová, Žáčková)

IV. kategorie – Tvary modré – 5., 6. ročník
(Heinzová, Hubáčková, Ochodnická, Procházková, Špendlíková, Urbancová)

V. kategorie – Spolu – 2., 3. ročník II. stupně
(Humpolová, Kurtinová, Malotová, Pelánková, Šebáková, Václavíková)

III. kategorie – Špatná vzpomínka – 2., 3. ročník II. stupně
(Humpolová, Kurtinová, Malotová, Pelánková, Šebáková, Václavíková)

VŠECHNY CHOREOGRAFIE P. UČ. KOUTNÉ ZÍSKALY STŘÍBRNÉ PÁSMO A NAVÍC I ZVLÁŠTNÍ CENU ZA TECHNICKOU PŘIPRAVENOS TANEČNÍKŮ(pro 2., 3. ročník II. stupně)

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje – zobcové flétny

ZUŠ Kroměříž, 26. 3. 2018

Podloucký Filip

IV. kategorie

2. místo

Pavlacká Magdalena

VII. kategorie

2. místo

Humpolová Alice

IX. kategorie

1. místo

Procházková Alžběta

VI. kategorie

1. místo s postupem do celostátního kola Cena poroty za interpretaci Sonáty d moll F. Manciniho

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje – žestě

ZUŠ Malenovice, 28. 3. 2018

Hra na trombon

Rýpar Šimon

IX. kategorie

1. místo

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na bicí nástroje

ZUŠ Zlín, 10. 4. 2018

Gavenda Viktor

I. kategorie

3. místo

Talaš Kryštof

I. kategorie

2. místo

Žáček Ondřej

I. kategorie

2. místo

Slovák Jakub

IV. kategorie

2. místo

Šišlák Michal

V. kategorie

2. místo

Celostátní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje – zobcové flétny

ZUŠ Jana Hanuše, Praha – Břevnov, 3. – 6. 5. 2018

Procházková Alžběta

VI. kategorie

1. místo

GRATULUJEME VŠEM SOUTĚŽÍCÍM A DĚKUJEME ZA VZORNOU REPREZENTACI ŠKOLY!

PODĚKOVÁNÍ PATŘÍ TAKÉ JEJICH VYUČUJÍCÍM Barboře Vajdíkové, Markétě Prouzové, Ritě Ryndové, Ivaně Vítkové, Lence Bobčíkové, Petře Procházkové, Zdeňku Gahurovi, Rostislavu Koplíkovi a Veronice Koutné, stejně tak klavírním korepetitorkám Drahomíře Kuncové a Magdě Zichové :).